Dacia Sandero
1.2 Eco-G 120 journey Automaat | 7 jaar garantie | 360 Camera | Navigatie | Cruise Control | Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 26.595,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.595,-
LEASEPRIJS: € 362,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.395,87 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Sandero |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Eco-G 120 journey Automaat | 7 jaar garantie | 360 Camera | Navigatie | Cruise Control | Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 april 2026 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 25 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 362,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.595,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | MC-32-44 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.205 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Lpg installatie
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- multimedia scherm standaard
- Pack Driving
- Pack Nav+
- Pack winter +
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel